Košík
objednavky@dikyprirode.cz | +420 731 417 169

Pro velkoobchody

Pokud se chcete stát velkoobchodním odběratelem a nakupovat zboží za velkoobchodní ceny je nutné vyplnit registrační údaje a následně počkat na jejich ověření.


Pro získání velkoobchodních cen je potřeba splnit následující podmínky:

- vyplnit registraci na našich webových stránkách

- mít IČO

- být obchodníkem zabývajícím se obchodní činností


Postup registrace:

1/ Máte-li zájem odebírat zboží za velkoobchodní ceny, prosím klikněte na ikonu Můj účet (obrázek dvou postaviček) v pravém horním rohu a po rozkliknutí okna klikněte na řádek Zaregistrovat se.

Další možností je na hlavní stránce ve spodní liště v sekci Zákaznický servis otevřít složku Můj účet a provést registraci svého účtu jako Nový zákazník.


2/ Vyplňte všechny potřebné údaje. V poli Chci nakupovat velkoobchodně prosím vyberte možnost Ano.


3/ Po vyplnění všech údajů v registraci odešlete údaje kliknutím na pole POKRAČOVAT. V novém okně se zobrazí text s potvrzením úspěšné registrace a zároveň Vám přijde potvrzující zpráva o registraci na Vámi vyplněný email. Stále ale nelze nakupovat zboží za velkoobchodní ceny.


4/ Před první velkoobchodní objednávkou prosím vyčkejte na příchod druhého emailu s potvrzením o úspěšném provedení Velkoobchodní registrace. Od příchodu tohoto emailu budete moci nakupovat zboží za naše velkoobchodní ceny a po přihlášení na našich webových stránkách uvidíte u zboží Vaše nákupní ceny.


Dotazy:

Pro dotazy ohledně registrace prosím volejte: Vladimír Lepič, tel.: 731 417 169 nebo pište na email: lepic@dikyprirode.cz