Med květový 500 g

Květový med Albeena® má výbornou chuť a všechny vlastnosti kvalitního medu. Pochází ze včelstev z kopcovitých oblastí Transylvánie z čisté přírody Rumunska.

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Značka: Albeena
175 Kč
Kategorie: Včelí produkty
Položka byla vyprodána…

Květový med Albeena® má výbornou chuť a všechny vlastnosti kvalitního medu. Pochází ze včelstev z kopcovitých oblastí Transylvánie z čisté přírody Rumunska. Do složení medu není nijak zasahováno a může obsahovat i malé, okem neviditelné částečky vosku a pylu. To dokazuje, že se jedná o přírodní med, který časem krystalizuje, aniž by to jakkoli ovlivnilo jeho vlastnosti. Med je plný živin a je přirozenou náhradou zpracovaného cukru a umělých sladidel. Snadno se vstřebává do těla.

Med je nejznámějším včelím produktem. Obsahuje stovky různých užitečných látek jejichž plný význam člověk stále objevuje. Zdrojem Albeena® medu je nektar různých druhů květů. Včely tento nektar sbírají a poměrně složitým procesem přemění v úlu na hustý med.

Případná krystalizace medu je způsobena vysokým obsahem glukózy a nesnižuje jeho kvalitu ani možnosti jeho využití. Naopak jen opravdu kvalitní medy časem krystalizují.

Včelí produkty Albeena® pochází od zdravých a dobře chovaných včel, jejichž úly jsou umístěny v oblastech bohatých na divokou volně rostoucí flóru v čisté přírodě Rumunska. První včelí produkty Albeena® byly na trh uvedeny v roce 2010 a navazují na tradiční včelařství s důrazem na respektování přírody a výživné síly čistých nezpracovaných produktů získaných přímo z včelích úlů. Při vzniku těchto produktů se využívají nové poznatky, výzkumy a testování, aby byla vždy zachována jejich vysoká kvalita.

Výživové údaje na 100 g:
energetická hodnota 1273 kJ / 304 kcal
tuky 0 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
sacharidy 81,3 g
- z toho cukry 81,3 g
bílkoviny 0,4 g
sůl 0 g

Použití: Jako sladidlo, např. do čaje, mléka, limonád nebo sladkostí.

Složení: 100% med květový (polyflorální)

Hmotnost: 500 g

Země původu: Rumunsko

Skladování: Skladujte v suchu a chladu při teplotě do 22°C. Chraňte před teplem a slunečním svitem.

Upozornění: Nepřidávejte med do tekutin s teplotou vyšší než 35-40 °C, jelikož může ztratit některé výživné látky. Lidé trpící cukrovkou konzultujte užívání s lékařem.

Distributor: Díky přírodě s.r.o., Nademlejnská 600/1, 198 00 Praha, Česká republika, www.dikyprirode.cz
Charakteristika: Potravina

Zpět do obchodu