Damašská růže LA VIE EN ROSE BIO kapky 30 ml

Kapky z damašské růže (Rosa damascena) jsou určeny k vnitřnímu užití. Vychutnejte si příjemnou vůni a chuť této vzácné květiny a objevte tajemství jejích účinků známých již po staletí. Zažijte pocit celkové tělesné i duševní rovnováhy.

Skladem (>5 ks)
Značka: La Vie en Rose
625 Kč
Kategorie: Eshop

Damašská růže (Rosa damascena) v kapkách je určena k vnitřnímu užití. Má jemný tonizační účinek. Udržuje vlhkost a krásný vzhled pokožky. Uklidňuje emocionální vypětí, otevírá srdce, posiluje sebedůvěru a lásku. Podporuje celkovou pozitivní tělesnou i duševní pohodu.

Vychutnejte si příjemnou vůni a chuť této vzácné květiny a objevte tajemství jejích účinků známých již po staletí. Zažijte pocit celkové tělesné i duševní rovnováhy.

Kapky z damašské růže jsou:

  • 100% přírodní
  • BIO certifikované
  • s exkluzivním CO2 extraktem z damašské růže
  • z růží pěstovaných ve vysokých nadmořských výškách Bulharska

Kapky obsahují tři složky: olej z damašské růže, extrakt z damašské růže a růžovou vodu z damašské růže. Jde o jedinečnou kombinaci látek extrahovaných z květů této nejvoňavější růže.

Kapky jsou součástí řady LA VIE EN ROSE, která spojuje tradiční výrobu s technologií CO2 extrakce účinných látek z této olejnaté bulharské růže. Díky tomuto spojení odhalují výrobky LA VIE EN ROSE skrytý potenciál této květiny a vynáší na povrch vnitřním krásu člověka.

Použití: 5-10 kapek rozmíchejte ve 100 ml vody, čaje nebo džusu. Užívejte 1-3krát denně.

Složení: olej z damašské růže (Rosa damascena)*, extrakt z damašské růže*, růžová voda z damašské růže*, * z ekologického zemědělství.

CZ-BIO-002

Objem: 30 ml

Země původu: Bulharsko

Distributor: Díky přírodě s.r.o., Nademlejnská 600/1, 198 00 Praha, Česká republika, www.dikyprirode.cz

Skladujte v suchu, chraňte před teplem. Výrobek se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Charakteristika: Doplněk stravy