Velkoobchod

Pokud se chcete stát velkoobchodním odběratelem a nakupovat zboží za velkoobchodní ceny je nutné se na stránkách www.dikyprirode.cz zaregistrovat a následně počkat na ověření registračních údajů a přístup k velkoobchodním cenám.

Pro získání velkoobchodních cen je potřeba splnit následující podmínky:

  • vyplnit registraci na našich webových stránkách
  • mít IČO
  • být obchodníkem zabývajícím se obchodní činností

Postup registrace:

  1. Máte-li zájem odebírat zboží za velkoobchodní ceny, prosím klikněte na ikonu postavičky v pravém horním rohu a po otevření okna Přihlášení k vašemu účtu klikněte na slova Nová registrace v levém dolním rohu.
  2. V novém okně Registrace - Typ zákazníka označte pole Velkoobchodní odběratel a níže vyplňte osobní a firemní údaje potřebné k registraci. 
  3. Po vyplnění všech údajů v registraci klikněte na pole REGISTROVAT v dolní části okna, čímž údaje pošlete ke schválení.
  4. Jako potvrzení odeslání vašich registračních údajů ke schválení se vám v horní části obrazovky objeví barevná lišta s textem o úspěšném odeslání registračních údajů a na váš email přijde Oznámení o registraci. Stále ale nelze nakupovat zboží za velkoobchodní ceny.
  5. Před první velkoobchodní objednávkou prosím vyčkejte na příchod druhého emailu s názvem Autorizace Vaší registrace na Díky přírodě. Od příchodu tohoto emailu budete moci, po přihlášení na našich webových stránkách, nakupovat zboží za velkoobchodní ceny. Zboží v eshopu se po přihlášení bude zobrazovat již s vašimi velkoobchodními cenami a objednávku budete moci udělat klasickým způsobem jako v běžném eshopu.

Dotazy:

Pro dotazy ohledně registrace a velkoobchodní spolupráce prosím volejte: Mgr. Vladimír Lepič, tel.: 731 417 169 nebo pište na email: lepic@dikyprirode.cz