Puja

Vykuřovadla Puja používají ty nejkvalitnější ingredience z celého světa. Jsou balena v Německu a za každým jednotlivým vykuřovadlem je mnoho práce a hledání toho správného dodavatele. Puja byliny, dřeviny a pryskyřice přenášejí čistou vůni přírody. Tato jemná vykuřovadla jsou příjemným zážitkem pro tělo i mysl. Dokáží provonět každou místnost a mohou se podílet na vytvoření míruplné a vyrovnané atmosféry. Speciální vykuřovací směsi jsou připraveny podle vlastních receptur a příjemně kombinují vůně jednotlivých bylinek, dřevin a kadidel. Vykuřovadla Puja navazují na tisíce let staré tradice vykuřování a zpřístupňují je pro domácí použití. Jméno „Puja“ pochází ze sanskrtu a znamená uctívání nebo duchovní festival.

Cena

59449
159449
Diky prirode Puja pisek 200g hlavni
59 Kč

Jemný mořský písek do kadidelnice tlumí žár a slouží jako tepelná izolace žhnoucího uhlí. Pro svůj mořský původ představuje při obřadu element vody. Díky obsahu křemene pozvedá...

DP262
Diky prirode Puja drevene uhli 33mm obal
75 Kč

Dřevěné uhlí pro zapálení kadidel, bylin, dřevin a dalších vykuřovacích materiálů. Doba hoření je přibližně 30 minut.

DP261
Diky prirode Puja kvety levandule 20g hlavni
109 Kč

Přírodní vonné vykuřovadlo s uklidňující květinovou vůní. Pročišťuje, osvěžuje a rozjasňuje tělo a mysl. Funguje také jako přírodní repelent.

DP201
Diky prirode Puja kvety ruze 20g hlavni
109 Kč

Přírodní vonné vykuřovadlo se sladkou vůní podobnou vanilce. Okvětní lístky růží jsou od pradávna symbolem lásky k Božskému.

DP203
Diky prirode Puja salvej bila 15g hlavni
139 Kč

Přírodní vonné vykuřovadlo s jasnou kořeněnou očistnou vůní. Tradiční vykuřovadlo a posvátná léčivá bylina Indiánů používaná při očistných a léčebných rituálech.

DP204
Diky prirode Puja palo santo 20g hlavni
149 Kč

Přírodní vonné vykuřovadlo s exotickou dřevitou lehce nasládlou vůní. Ve španělštině znamená Palo Santo doslova "posvátné dřevo". Říká se mu také královské kadidlo.

DP202
Diky prirode Puja cinsky prirodni kafr 20g hlavni
159 Kč

Přírodní vonné vykuřovadlo s vůní podobnou čerstvé mátě. Energeticky velmi silně pročišťuje a uvolňuje. Podporuje dýchání a dýchací cesty, ulevuje při nachlazení.

DP222
Diky prirode Puja kadidlo eritrea 40g hlavni
159 Kč

Klasické kadidlo Eritrea má hořkou, kořeněnou vůni, která velmi silně pročišťuje. Je ideální jako meditační kadidlo a pro jakoukoli duchovní činnost, neboť zintenzivňuje prožitek.

DP225
Diky prirode Puja kadidlo indie 40g hlavni
159 Kč

Kadidlo Indie posiluje energii Pitta. Jeho kořeněná, sladká vůně uvolňuje napětí. Kadidlo je vhodným doprovodem modliteb a meditací nebo k večerní relaxaci. Pomáhá rozšiřovat...

DP226
Diky prirode Puja kadidlo oman 20g hlavni
159 Kč

Kadidlo Omán je po staletí považováno za nejlepší kadidlo. Má vysoký obsah éterických olejů a vyzařuje královskou, jemnou vůni kadidla. Má mimořádně uvolňující a harmonizující...

DP227
Diky prirode Puja myrha somalsko 40g hlavni
159 Kč

Od pradávna jedno z hlavních vykuřovadel. Myrha se vyznačuje trpkou sladkou zemitou vůní. Její zemité aroma posiluje schopnost porozumění okolnímu světu.

DP223
Diky prirode Puja recke kadidlo ruze 15g hlavni
159 Kč

Velmi jemné kadidlo nakládané podle starořecké tradice v růžovém oleji. Je vyráběno mnichy v jednom z klášterů v Řecku. Otevírá srdce, rozvíjí laskavost a oddanost Božskému.

DP221
Diky prirode Puja styrax 20g hlavni
159 Kč

Sladce, vanilkově vonící pryskyřice z orientální ambry. Styrax v překladu znamená "sváteční vůně". Uvolňuje mentální a citové napětí, zahání negativní myšlenky a zvyšuje vitalitu.

DP224
Diky prirode Puja salvej bila svazek 15g hlavni
159 Kč

Přírodní vonné vykuřovadlo s jasnou kořeněnou očistnou vůní. Tradiční vykuřovadlo a posvátná léčivá bylina Indiánů používaná při očistných a léčebných rituálech.

DP205
Diky prirode Puja alpska borovice limba 15g hlavni
169 Kč

Přírodní vykuřovací směs s borovicí limba šíří dřevitě svěží, ale zároveň uklidňující vůni, která připomíná čerstvě rozřezané dřevo.

DP245
Nahoru
Další produkty
22 položek celkem

Stránka 1 z 2 - 22 položek celkem