O nás

Společnost Díky přírodě s.r.o. vznikla v polovině roku 2020, kdy začala do České republiky dovážet a prodávat produkty z mumia, čisté přírodní látky pocházející z nedotčených oblastí vysokých pohoří Asie.


Mumio je jedním z mnoha úžasných a neobyčejných darů, které příroda člověku nabízí. Kromě mumia bychom Vám ale rádi nabídli i další produkty. Stále víc nás zkušenosti přesvědčují o tom, že jen máloco nemá příroda už dávno dobře vymyšlené. Objevovat dary přírody, šetrně a s respektem je sbírat, postarat se, aby se k Vám dostaly čisté a dobře chráněné, a poté být s pokorou svědky toho, jak prospívají Vašemu zdraví a životu – to vše nám dává radost a pocit naplňující práce.

 

Na našich stránkách nenajdete mnoho produktů, ale ty, které tam jsou, máme moc rádi a známe jejich příběh.


Mountaindrop mumio pochází z pohoří Altaj a připravil ho pro Vás můj přítel Peter ze Slovinska, který po mnoha testech různých vzorků mumia z celého světa vybral to nejkvalitnější. Mumio přírodní kosmetiku iO NATURAL zase vyrábí Gabrijela a Almir, shodou okolností také ze Slovinska. Tento manželský pár začal s výrobou ručně za studena vyráběných mýdel a od roku 2009 jejich malá rodinná firma připravila celou řadu kvalitních produktů přírodní kosmetiky. Havajská spirulina a astaxanthin jsou od amerického výrobce Nutrex Hawaii, kterému se díky jeho více než 35 letům zkušeností s pěstováním řas na původních lávových polích v oblasti Kona na Havaji podařilo vytvořit produkty opravdu vynikající kvality.


Doufáme, že s nabídkou společnosti Díky přírodě budete spokojeni a domů jejím prostřednictvím dostanete kousek ryzí přírody.


Mgr. Vladimír Lepič
jednatel společnosti

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení