O nás

Společnost Díky přírodě s.r.o. vznikla v polovině roku 2020, kdy začala do České republiky dovážet a prodávat produkty z mumia, čisté přírodní látky pocházející z nedotčených oblastí vysokých pohoří Asie.


Mumio je jedním z mnoha úžasných a neobyčejných darů, které příroda člověku nabízí. Kromě mumia bychom Vám ale rádi nabídli i další produkty. Stále víc nás zkušenosti přesvědčují o tom, že jen máloco nemá příroda už dávno dobře vymyšlené. Objevovat dary přírody, šetrně a s respektem je sbírat, postarat se, aby se k Vám dostaly čisté a dobře chráněné, a poté být s pokorou svědky toho, jak prospívají Vašemu zdraví a životu – to vše nám dává radost a pocit naplňující práce.

 

Na našich stránkách nenajdete mnoho produktů, ale ty, které tam jsou, máme moc rádi a známe jejich příběh.


Mountaindrop mumio pochází z pohoří Altaj a připravil ho pro Vás můj přítel Peter ze Slovinska, který po mnoha testech různých vzorků mumia z celého světa vybral to nejkvalitnější. Mumio přírodní kosmetiku iO NATURAL zase vyrábí Gabrijela a Almir, shodou okolností také ze Slovinska. Tento manželský pár začal s výrobou ručně za studena vyráběných mýdel a od roku 2009 jejich malá rodinná firma připravila celou řadu kvalitních produktů přírodní kosmetiky. Havajská spirulina a astaxanthin jsou od amerického výrobce Nutrex Hawaii, kterému se díky jeho více než 35 letům zkušeností s pěstováním řas na původních lávových polích v oblasti Kona na Havaji podařilo vytvořit produkty opravdu vynikající kvality.


Doufáme, že s nabídkou společnosti Díky přírodě budete spokojeni a domů jejím prostřednictvím dostanete kousek ryzí přírody.


Mgr. Vladimír Lepič
jednatel společnosti