Mumio

1/ Co je mumio?

Mountaindrop mumio ve sklenici

Mumio je přírodní látka, která vzniká v horských oblastech ve vysoké nadmořské výšce. Známá je také pod názvem mumijo, mumiyo nebo shilajit. Tato minerálně-bylinná pryskyřice zvolna prýští ze skalních trhlin v nadmořské výšce přes 3000 metrů nad mořem. Během tisíců let, během nichž vznikala, byla ve velké míře obohacena minerály, vitamíny a dalšími pro tělo důležitými látkami.

Složení:
• 65–80% minerálních látek, 20–35% organické hmoty
• účinný fytokomplex
• více než 26 minerálů v iontové formě (hořčík, vápník, fosfor, železo…)
• 60 makro a mikroprvků
• široká škála vitaminů (A, E, B1, B2, B3, B6, B12, C…)
• esenciální a neesenciální aminokyseliny
• mononenasycené a polynenasycené mastné kyseliny
• selen
• fosfolipidy
• kyselina huminová
• kyselina fulvová

Mumio je jednou z nejsilnějších a nejcennějších látek tradiční východní medicíny. Je také známé jako nejsilnější přírodní stimulátor a revitalizátor. Po mnoho let bylo obklopeno tajemstvím. Nyní vám ho přinášíme v jeho čisté původní formě.

Mumio je charakteristické výjimečnou biodostupností, což znamená, že organismus je schopen vstřebat do velké míry veškeré účinné látky, které jsou v něm obsažené.

 


 

2/ Použití mumia

CMumio se tradičně užívá jednou denně, rozpuštěné v teplé vodě, čaji nebo mléce o teplotě do 39°C. Doporučuje se filtrovaná a nechlorovaná voda. Počáteční dávky by měly mít velikost přibližně pšeničného zrna, později až velikost hrášku. Do nápoje lze také přidat ghí (přepuštěné máslo), kokosové máslo nebo med.

PŘÍPRAVA: lžičkou oddělte kousek mumia přibližně o velikosti pšeničného zrna nebo velikosti hrášku (0,2 až 0,6g) a vložte jej v 200ml tekutiny. Mumio se během pár minut zcela rozpustí. Nápoj zamíchejte a vypijte. Po třech týdnech užívání se doporučuje týdenní přestávka.

Mumio může být použito mnoha různými způsoby. Je vynikající přísadou do energetických nápojů, smoothies a kulinářských specialit. Je možné je také kombinovat s dalšími doplňky stravy a potravinami, jelikož zvyšuje jejich účinnost.

V oblasti kosmetiky se mumio používá k přípravě peelingů, zábalů a mastí s vynikající účinností. Neobsahuje žádné alergeny a je vhodné pro všechny typy pleti.

Mumio mast proti striím, jizvám a celulitidě:
Rozpusťte 1 díl mumia ve stejném množství čisté vody. Rozpusťte 9 dílů bambuckého másla v nádobě zahřáté v horké vodní lázni. Přidejte směs mumia a vody do rozpuštěného bambuckého másla a míchejte, dokud směs nezíská rovnoměrnou strukturu. Pokud chcete, aby mast měla příjemnější vůni, přidejte kapku svého oblíbeného éterického oleje. Nechte mast vychladnout, aby získala tužší konzistenci.
Použití:
Postižené oblasti masírujte jednou nebo dvakrát denně, nejlépe po osprchování, kdy jsou póry kůže otevřené.
Pro větší účinek naneste silnější vrstvu masti a nechte ji působit 2 hodiny. Po použití místo opláchněte vlažnou vodou. Výsledky budou patrné za 4–6 týdnů.

Směs mumia a čisté vody lze také přidat do denního nebo nočního krému, který pak přispěje k omlazení a revitalizaci pleti.

 


 

3/ Výroba Mountaindrop mumia

DModerní výzkum ukazuje, že mumio je látka s komplexní chemickou strukturou, vzniklá v určitých horských oblastech světa se specifickými podmínkami. Je to přírodní směs organických a anorganických látek dobře rozpustných ve vodě. Samotné mumio se hromadí ve skalních trhlinách, dutinách a výklencích jako tenká vrstva, povlak nebo krusta černé nebo tmavě hnědé pryskyřičné hmoty s příměsí písku a štěrku.

V přírodě nasbírané mumio je vloženo do nádoby s čistou teplou vodou, kde se oddělí od kamínků a dalších nečistot. Během tohoto procesu se nepoužívají žádné chemické sloučeniny ani chlorovaná voda. Čisté mumio je poté ručně baleno do sklenice ze speciálního fialového skla, která jej chrání před působením slunečního záření a tím pomáhá uchovávat jeho původní aktivní vlastnosti.

Opatrně nasbírané mumio si dokonale uchovává své vlastnosti, a to i tehdy, když při dlouhodobém skladování přirozeně ztrácí vlhkost a postupně tvrdne. Po vložení do vody se však snadno a rychle rozpustí.

 

 

 

 

 

 


 

4/ Proč Mountaindrop mumio?

E

Za naším produktem si stojíme! Jen mumio té nejvyšší kvality lze pojmenovat Mountaindrop! Pro zajištění jeho čistoty a pravosti vybíráme mumio s tou nejvyšší potencí a teprve po úspěšném absolvování všech přísných laboratorních a radionických testů může být zabaleno do našich speciálních dóz.

MOUNTAINDROP mumio má mimořádnou kvalitu a ověřený původ:
    • 100% ČISTÉ
100% čisté a přírodní mumio ve své původní podobě.
    • PRÉMIOVÁ KVALITA
Špičková kvalita s vysokým biopotenciálem.
    • RUČNÍ SKLIZEŇ
S láskou ručně sklízeno i baleno.
    • ŠETRNĚ ČIŠTĚNÉ
Čištěno přirozeným způsobem čistou pramenitou vodou.
    • SPECIÁLNÍ FIALOVÁ SKLENICE
Speciální sklenice z fialového skla uchovává původní vlastnosti výrobku.
    • BEZPEČNÝ VÝROBEK
Náš produkt pravidelně testujeme, abychom se ujistili, že neobsahuje žádné těžké kovy!

 

 

  


 

5/ Časté dotazy?

 

F • JAKÉ JSOU VÝHODY MOUNTAINDROP MUMIA?
100% přírodní produkt ve své čisté, původní podobě. Vysoký biopotenciál a energetická čistota produktu. Ručně a s láskou balené. Získané bez použití kyselin nebo chlorované vody. Balené ve speciálním fialovém skle, které zachovává původní vlastnosti produktu.

    • JAK MOUNTAINDROP FUNGUJE?
Minerály v mumiu jsou v iontové formě, což umožňuje jejich lepší vstřebání v tkáních. Proto je jejich účinek mnohem vyšší.

    • MŮŽE BÝT MOUNTAINDROP UŽÍVÁNO S JINÝMI TZV. SUPERPOTRAVINAMI?
Ano. MOUNTAINDROP mumio zvyšuje jejich účinnost.

    • JAKÉ JSOU VLASTNOSTI BALENÍ?
MOUNTAINDROP mumio je vysoce účinná minerálně-bylinná látka, ručně nalévaná do sklenic z fialového skla navržených pro tento účel. Sklenice jsou navržené známou slovinskou akademickou malířkou a designérkou Catherinou Zavodnikovou – jsou symbolem, který zachovává energetickou čistotu obsahu. Jsou převázány zlatou stuhou - symbolem nekonečna a hojnosti.

    • JE VHODNÉ DOPORUČIT STEJNÝ PRODUKT V PRÁŠKOVÉ FORMĚ?

Mumio (shilajit) jako surovina se přirozeně vyskytuje v kapkách podobných pryskyřici. Její viskozita se mění v závislosti na teplotě. Jiné upravené formy mumia (jako prášek, tablety atd.) vyžadují zpracování čisté suroviny a přidání dalších látek, včetně chlorované vody. Během tohoto zpracování ztrácí látka své cenné vlastnosti a energii, což bylo potvrzeno radionickými měřeními čistoty a biopole produktu.
Dokonalost přírody spočívá v její jednoduchosti. Pokud modifikujeme plody, které nabízí, modifikujeme zároveň jeho prapůvodní podstatu, což může způsobit více škody než užitku. Na trhu je mnoho produktů v práškové formě; v jejich případě byla odstraněna voda obsažená v původní surovině. S pozměněným složením suroviny se změní i její původní energie a vlastnosti.
MOUNTAINDROP je mumio ve své původní podobě, vystavené pouze jednoduchému procesu čištění. To zajišťuje jeho bezvadnost a účinnost jakožto doplňku stravy.

G• JAKÉ JSOU KONTRAINDIKACE MOUNTAINDROP MUMIA?
Protože mumio ovlivňuje metabolismus cukrů, diabetici by si měli pravidelně sledovat hladinu cukru v krvi.
Mumio obsahuje fenylalanin a může způsobit kontraindikace u lidí s fenylketonurií (PKU).
Pokud jste těhotná nebo kojíte anebo jste v péči lékaře z jakéhokoli zdravotního důvodu, měli byste se o konzumaci tohoto nebo jakéhokoliv jiného doplňku předem poradit s vaším lékařem.

    • MÁ MUMIO (SHILAJIT) NĚJAKÉ VEDLEJŠÍ ÚČINKY?
Při správném použití a dávkování nezpůsobuje mumio žádné závažné vedlejší účinky. V případě konzumace železa jako doplňku stravy současně s mumiem může dojít k hromadění přebytečného železa v krvi, protože mumio obsahuje poměrně vysoké množství tohoto prvku. Ve velmi vzácných případech může dojít ke zhoršení dny nebo ke snížení krevního tlaku. S výjimkou těchto tří případů je konzumace mumia naprosto bezpečná i při překročení doporučovaného množství.
Vedlejší účinky mumia mohou svědčit o nekvalitním mumiu nebo o použití substance prezentované jako mumio, kterým ve skutečnosti není. Buďte si vědomi toho, že mnoho mumio doplňků na trhu nejsou přesně tím, čím se tváří být. Některé z nich obsahují hnojivo. Jiné obsahují toxické těžké kovy. Ujistěte se, že kupujete kvalitní věc.
Možné vedlejší účinky kyseliny fulvové se mohou vyskytnout, pokud je podávána v izolované formě, jelikož není ve stejném chemickém uspořádání, jako ve skutečném mumiu.
Pro mnoho lidí je nejlepší užívat mumio spolu s jídlem, aby se minimalizovala možnost malátnosti, k níž může dojít.
Je však vždy dobré naslouchat svému tělu a přestat mumio užívat, pokud máte příznaky alergické reakce, která se může projevit jako nevolnost, závratě, zvýšený srdeční rytmus, svědění atd. Nezapomeňte, že toto platí pro jakoukoli potravu, kterou přijímáme; co se týče mumia, nebyly dosud zaznamenány žádné případy závažných alergických reakcí.
Samozřejmě je vždy nejlepší hovořit se svým lékařem, než začnete užívat jakékoli doplňky stravy, zejména v případě, kdy již užíváte předepsané léky.
V případě požití velmi vysoké dávky může mumio zvýšit hladinu kyseliny močové, což může vést ke zvýšení hladiny žluči, a to pak následně vést k dalším problémům. K tomu však dochází pouze při požití velmi vysoké dávky.

 


 

6/ Účinky mumia

H
Má:

Omlazující účinek
Silné antioxidační vlastnosti
Pomáhá:
Normalizovat tělesnou hmotnost
Podporuje:
Mentální a kognitivní funkce
Vyváženou funkci imunitního systému
Mužské a ženské reprodukční funkce
Metabolismus tuků a cukrů
Pomáhá udržovat:
Silné a zdravé kosti a klouby
Rovnováhu a bezproblémovost menstruačního cyklu
Zdraví močové soustavy
Zdraví prostaty

PRO ZDRAVÍ ŽEN
Život žen zahrnuje řadu milníků a změn. Významnou roli pro dosažení pocitu pohody a každodenní spokojenosti hraje hormonální rovnováha. Pravidelná menstruace bez premenstruačního syndromu (PMS), zdravá močová soustava a bezproblémová fáze menopauzy jsou velmi důležité pro šťastný život. Prevence je lepší než léčba a je také vždy méně časově náročná! MOUNTAINDROP podporuje ženské reprodukční funkce, pomáhá udržovat rovnováhu a hladký průběh menstruačního cyklu, normální tělesnou hmotnost a zdraví močové soustavy. Užívejte si svou ženskost!

PRO ZDRAVÍ MUŽŮI
Stres a povinnosti v pracovním a osobním životě mohou být pro mnoho mužů velkou výzvou. Stres narušuje tělesnou rovnováhu a vyžaduje mnoho energie; jeho vliv na fyzickou a duševní stránku může být závažný. MOUNTAINDROP pomáhá udržovat zdraví prostaty, podporuje mužské reprodukční funkce, pomáhá normalizovat tělesnou hmotnost, podporuje metabolismus tuků a cukrů a mentální a kognitivní funkce. Dá se to zvládnout - a to bez problémů!

PRO ZDRAVÉ A PLNOHODNOTNÉ STÁRNUTÍ
Stárnutí je nevyhnutelné a dochází k němu v každé vteřině našeho života.
Jeho procesy však mohou být zpomaleny péčí o naše tělo a mysl. Co má přijít, přijde! Naše zlaté roky však mohou být skutečně zlatými, pokud si udržíme fyzickou aktivitu, dobrý zdravotní stav naší srdeční a cévní soustavy, ohebnost kloubů a pozitivní pohled na život. Správným životním stylem můžeme předejít nemocem stáří nebo zmírnit jejich příznaky.
MOUNTAINDROP posiluje mentální a kognitivní funkce, pomáhá normalizovat tělesnou hmotnost, podporuje metabolismus tuků a cukrů, pomáhá udržovat zdraví močové soustavy, podporuje mužské a ženské pohlavní orgány a pomáhá udržovat zdraví prostaty. Každé období života může být plné zázraků!

 

 

 

 

 

 


 

7/ Mumio a kosmetika

JV oblasti kosmetiky se mumio používá k přípravě peelingů, zábalů, masek a mastí s vynikající účinností. Neobsahuje žádné alergeny a je vhodné pro všechny typy pleti.

Mumio mast působí dobře proti striím, jizvám a celulitidě. Postižené oblasti masírujte jednou nebo dvakrát denně, nejlépe po osprchování, kdy jsou póry kůže otevřené. Pro větší účinek naneste silnější vrstvu masti a nechte ji působit 2 hodiny. Po použití místo opláchněte vlažnou vodou. Výsledky budou patrné za 4–6 týdnů.

Směs mumia a čisté vody lze také přidat do denního nebo nočního krému, který pak přispěje k omlazení a revitalizaci pleti.

 

 

 

 


 

8/ Certifikace

KMountaindrop mumio je pravidelně testováno, abychom se ujistili, že obsahuje deklarované účinné látky a neobsahuje žádné těžké kovy a jiné nebezpečné látky.

Na hlavní stránce v záložce O PRODUKTECH ve složce CERTIFIKÁTY najdete nejnovější analýzu složení Mountaindrop mumia. Dále ve složce naleznete i GMP certifikát, jehož je výrobce Mountaindrop mumia držitelem, a který zaručuje mimořádnou kvalitu mumia.

GMP certifikát je udělován výrobcům, kteří dodržují správné výrobní postupy a přísná kritéria kontroly zaručující trvalou vysokou kvalitu výrobků a obsah účinných látek. Pro koncového spotřebitele je GMP certifikát zárukou kvality, správného složení a bezpečnosti produktů.

Zkratka GMP znamená Good Manufacturing Practice, což se do češtiny překládá jako Správné výrobní postupy.

mini_shutterstock_1295267002  


 

9/ O výrobci Mountaidrop

L

Náš obchod s přírodními produkty jsme ve Slovinsku založili v roce 2010. Náš tým se skládá z profesionálů i nadšenců, kteří se věnují šíření znalostí o zdravém způsobu života, zdravém jídle a osobním růstu na místní i mezinárodní úrovni. Najdete mezi námi profesionálního sportovce (učitele aikida), který rovněž v mnoha zemích přednáší o managementu a komunikaci, geologa, specialistu na radioniku, certifikovaného odborníka na výživu a mnoho dalších.

Mumio (shilajit) je jedním z nejúžasnějších objevů na našich cestách po světě. Začali jsme zkoumat vlastnosti této tajemné horské pryskyřice a zjistili jsme, že tvoří důležitou část mnoha známých tradičních léčebných praktik již po tisíce let. Mumio je považováno téměř za všelék, je ale také mimořádně vzácné. Míst, kde je možné jej nalézt, je velmi málo a jsou obtížně dostupná. Ještě méně je však kupodivu prodejců, kteří nabízejí mumio v jeho přirozené podobě – ve skutečnosti se dají spočítat na prstech jedné ruky!

Náš geolog získal vzorky mumia z různých částí světa a otestoval je. Vzorky jsme dále podrobili radionickým měřením, která nám umožnila vybrat zdroj, který má nejvyšší energetickou hladinu a nejčistší biopole. Provedli jsme také laboratorní analýzy v souladu s předpisy EU. Výsledky byly pozitivní, protože odpovídaly přísným normám požadovaným EU pro produkty tohoto druhu. Rovněž jsme získali prohlášení o bezpečnosti konzumace vydané Ruskou federací.

Za to, že je MOUNTAINDROP mumio dostupné v různých částech světa, vděčíme přispění našeho jazykového a technického týmu. A jsme rádi, že je MOUNTAINDROP mumio možné koupit od roku 2020 i v České republice.

 


 

10/ Mumio a každodenní život

MSport

Zaběhněte své nejrychlejší kolo, zvedněte svou nejtěžší hmotnost nebo vylezte na nejvyšší vrchol! Ať už usilujete o zlatou medaili, nebo jen chcete překonat svůj vlastní rekord, základním předpokladem je trvalé zdraví a účinná podpora těla. Po pravidelné aktivitě často zůstaneme bez energie a naše tělo začne být náchylné k nemocem, protože náš imunitní systém se ne vždy dokáže vypořádat se vším, co jsme na něj naložili. Výjimečné účinky mumia se opakovaně prokazují v oblastech, kde rychlá regenerace a silný imunitní systém jsou nezbytné nejen pro udržení zdraví, ale také pro dosažení nových a lepších výsledků.

Každodenní život
Moderní život může být velmi stresující. Rychlé životní tempo vyžaduje neustále jasnou mysl a psychickou sílu pro boj se vším, co nám život přináší, a zároveň i dostatek energie, abychom během dne vše úspěšně zvládli. Mountaindrop mumio pomáhá posilovat vaše duševní a fyzické zdraví, což výrazně ovlivňuje způsob, jakým žijete svůj každodenní život. Chcete vědět, jaké to je probudit se plní energie, připravení na nový den? Vyzkoušejte mumio. Jeho blahodárné účinky jsou takřka neomezené.

Práce
Stres a pracovní povinnosti mohou být pro mnohé velkou výzvou. Mountaindrop mumio výrazně posiluje vaše kognitivní funkce a bystří vaši mysl, tím se značně zlepší i vaše schopnost čelit jakékoliv situaci a nepodléhat stresu. Náročná práce konec konců vyžaduje jasnou mysl. Pociťte, jaké to je, dosáhnout vašeho skutečného potenciálu!

Kůže
Jakkoli se stárnutí zcela nevyhneme, řadu těchto procesů můžeme zpomalit péčí o naši pokožku, tělo a mysl. Kůže je náš největší orgán a tvoří bariéru mezi námi a okolním prostředím. Kůže má mimořádné regenerační schopnosti, pokud je jí poskytována vhodná pomoc, jakou je Mountaindrop mumio. Kůže je zrcadlem vašeho zdraví a krásy. Nechte své vnitřní štěstí vyzařovat i navenek!

Klouby

Zranění si může přivodit kdokoliv, bez ohledu na to, zda je to zkušený profesionál nebo nadšený začátečník. Nadměrné zatěžování vašich svalů a kloubů může mít za následek nežádoucí mikrotrhliny ve svalech a poškození na buněčné úrovni. Mumio díky své antioxidační a protizánětlivé funkci na úrovni neurotransmiterů snižuje pocit bolesti a zároveň podporuje tolik potřebné hojení.

Omlazující účinekN
Mumio obsahuje přes 85 vitaminů a minerálů, aminokyseliny, kyselinu fulvovou, kyselinu hippurovou, fosfolipidy, DCP a DBP, 60 makro- a mikroelementů a účinný fytokomplex spolu s dalšími léčivými látkami. Díky tomu je Mountaindrop mumio tak silným přírodním biostimulantem, který výrazně posiluje funkci organismu a imunitního systému. V minulém století se mumio stalo předmětem rozsáhlého klinického a odborného výzkumu. Ti, kdo se rozhodli vyzkoušet mumio pro jeho mocnou a osvědčenou sílu, jej často používají i nadále, protože výrazně zlepšilo jejich zdraví.

Libido

Zároveň s jasnou myslí, posíleným fyzickým zdravím a vyrovnanou hladinou hormonů zaznamenalo mnoho uživatelů Mountaindrop mumia i mnohem silnější libido, což může výrazně ovlivnit kvalitu osobního života. Hormony hrají zásadní roli, co se týče rozvoje a funkce těla. Ovlivňují také náladu a spokojenost člověka. Naplňující sexuální život je důležitou součástí partnerského vztahu a vaší životní rovnováhy. Mountaindrop mumio pomáhá udržovat rovnováhu a bezproblémovost menstruačního cyklu, podporuje sexuální funkce mužů a žen a pomáhá udržovat zdravou prostatu. Nedovolte stresu a únavě negativně ovlivnit tento nádherný aspekt vašeho života!

Dlouhověkost

Stárnutí je nevyhnutelné a dochází k němu v každé vteřině našeho života.
Nicméně jeho procesy mohou být zpomaleny péčí o naše tělo a mysl. Co má přijít, přijde! Naše zlaté roky však mohou být skutečně zlatými, pokud si udržíme fyzickou aktivitu, dobrý zdravotní stav naší srdeční a cévní soustavy, ohebnost kloubů a pozitivní pohled na život. Stejně tak jako svaly, i mentální a kognitivní funkce vyžadují cvičení a údržbu. Dobrým cvičením pro mozek je studium, vyžaduje však úsilí a vytrvalost, přičemž koncentrace a paměť se ve vyšším věku často zhoršují. Mountaindrop mumio podporuje a posiluje mentální a kognitivní funkce. Zachovejte si jasnost, bystrost a soustředěnost myšlenek po celý svůj život!