MOUNTAINDROP PRIME testosteron booster

Mountaindrop PRIME testosteron booster je unikátní směsí 9 přírodních a účinných složek, které pomáhají zvýšit energií, zlepšit náladou, posílit libido a zvětšit sebedůvěru a tím podporují váš celodenní výkon.

Skladem (5 ks)
Značka: Mountaindrop
2 490 Kč
Kategorie: Mumio pro muže

Mountaindrop PRIME testosteron booster je unikátní směsí 9 přírodních a účinných složek, které pomáhají zvýšit energií, zlepšit náladou, posílit libido a zvětšit sebedůvěru a tím podporují váš celodenní výkon.
Tajemství spočívá ve vysoké účinnosti a synergii těchto přírodních složek, které se vzájemně doplňují a poskytují transformační zážitek směrem k posílení vitality a omlazení.


Mountaindrop PRIME testosteron booster obsahuje tyto složky:

Kaštanový med 482,5 g
Fadogia Agrestis (extrakt ze stonků 10:1) 50 g
Tongat Ali (výtažek z kořene, 2% eurykomanonů) 30 g
Ashwagandha KSM-66® (extrakt z kořene, 5 % withanolidů) 30 g
Mountaindrop mumio 25 g
Hořčík (magnesium glycinát) 20 g
Zinek (monomethionin zinku) 2 g
Bór (bór glycinát) 0,5 g
Vitamín D3 z lišejníku 40 mg/160 000 UI


Mountaindrop PRIME testosteron booster:

  • je produkt prémiové kvality
  • obsahuje více než 85 minerálů, vitamínů a dalších prospěšných látek
  • čistě přírodní produkt bez umělých aromat a sladidel,
  • vhodný pro vegetariány

 

Co je testosteron?
Testosteron je pohlavní hormon, který je důležitý pro normální a zdravý vývoj mužského organismu. Testosteron kromě jiného ovlivňuje schopnost reprodukce, sexuální funkce, růst svalů, hustotu kostní hmoty a reguluje metabolismus tuků. V menší míře je přítomen i v ženském těle.
Hladina testosteronu v těle se během života mění. Nejvyšší je ve věku od 20 do 25 let a poté postupně klesá. Od 30. roku života dochází k přirozenému poklesu testosteronu o přibližně 1 % ročně.
Muži i ženy potřebují správné množství testosteronu pro svůj přirozený a zdravý vývoj a dobré fyzické i psychické zdraví.


mini_shutterstock_1295267002

 Mountaindrop PRIME obsahuje přírodní složky té nejvyšší kvality, které jsou opatřeny potřebnými certifikáty a testy. Všechny produkty Mountaindrop jsou navíc podrobovány přísným testům pravosti a jsou vyráběny podle nejpřísnějších norem. Všechny výrobní procesy jsou certifikovány podle GMP a certifikace ISO-9001, což zaručuje, že vznikne vždy čistě přírodní produkt té nejvyšší kvality.

 

 

Prime složky - podrobný popis:

* Mountaindrop mumio
Mountaindrop mumio poskytuje všechny potřebné složky pro posílení imunitního systému, a to díky více než 85 prospěšným látkám, které se v mumiu nacházejí. Mumio je ve skutečnosti známé jako jedna z nejsilnějších látek pro posílení imunitního systému. Podporuje mužské a ženské reprodukční funkce, zdraví prostaty a má omlazující účinek.

* Ashwagandha KSM-66®
Ashwagandha KSM-66® ve formě velmi účinného extraktu patří mezi nejsilnější a nejúčinnější přírodní prostředky. Tato výjimečná bylina s bohatou historií trvající tisíce let je již dlouho oslavována pro své četné léčebné vlastnosti. Dnes můžeme díky moderním zdrojům plně docenit její rozsáhlé přínosy, zejména v oblasti posilování kognitivních funkcí. Ashwagandha KSM-66® má standardizovaný obsah 5 % withanolidů. Jedná se o nejsilnější formu Ashwagandhy, protože se získává výhradně z kořenů rostliny. Může se také pochlubit nejvyšším počtem certifikací, které zajišťují její kvalitu, čistotu a účinnost.
Ashwagandha KSM-66® pomáhá udržovat normální funkci reprodukčního systému. Podporuje energii, koncentraci, vitalitu, svaly, výdrž a působí proti únavě. Má omlazující účinek.

* Kaštanový med
Kaštanový med přináší povzbuzující účinek na naše zdraví a také výborně chutná. Kaštanový med byl do směsi vybrán, protože je jedním z nejzdravějších. Je to především díky obsahu minerálů, silným antioxidačním vlastnostem a silným antibakteriálním vlastnostem. Kaštanový med slouží jako přírodní základ Prime doplňku stravy a doplňuje a posiluje ostatní účinné látky.

* Fadogia Agrestis
Fadogia Agrestis je africká bylina, která se v tradiční medicíně používá již po staletí pro své nesčetné zdravotní účinky.
Použitý výtažek z Fadogia Agrestis pochází přímo ze stonku a má vynikající účinností ve srovnání s mnoha jinými produkty na trhu, které používají méně účinné listy. Použití stonku zajišťuje vysokou kvalitu a účinnost této složky. Navíc je Fedogia Agrestis certifikována jako BIO, což zaručuje její čistotu a udržitelnou výrobu, bez škodlivých chemikálií a pesticidů.

* Tongkat Ali
Tongkat Ali, vědecky známý jako Eurycoma longifolia, je rostlina pocházející z jihovýchodní Asie. Často se jí přezdívá "malajský ženšen" a po staletí se tradičně používá v místních léčebných prostředcích.
Tongkat Ali použitý v Prime byl sklizen v Indonésii, v oblasti, která je proslulá tím, že poskytuje nejsilnější a nejčistší formu této uctívané byliny. Pro naše potřeby používáme výhradně kořen rostliny, který je nejsilnější částí Tongkat Ali obsahující 2% koncentraci eurykomanonu, což je dvojnásobek obvyklého standardu na trhu, a nabízí tak silnou a účinnou dávku této klíčové bioaktivní složky.

* Zinek (monomethionin zinku)
Zinek je nezbytný stopový minerál, který je důležitý pro řadu biologických funkcí v těle. Přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi a k normální plodnosti a reprodukci. Hraje klíčovou roli ve funkcích imunitních systému, při dělení buněk, syntéze bílkovin a DNA. Přispívá k normálnímu metabolismu sacharidů, kyselin a zásad, mastných kyselin, makroživin nebo vitamínu A. Má pozitivní vliv na normální stav kostí, vlasů, nehtů a pokožky. Pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.
Monomethionin zinku je jedinečná a vysoce biologicky dostupná forma zinku, která je vázána na aminokyselinu methionin. Vazba zinku s methioninem zajišťuje vynikající vstřebávání a zadržování v těle, díky čemuž je účinnější než jiné formy zinku.

* Hořčík (magnesium glycinát)
Hořčík je esenciální minerál, který hraje klíčovou roli v nesčetných fyziologických procesech. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální činnosti svalů a nervové soustavy. Podporuje normální psychickou činnost, syntézu bílkovin nebo energetický metabolismus. Pomáhá normálnímu stavu kostí a zubů a elektrolytické rovnováze. Podílí se na procesu dělení buněk.
Magnesium glycinát je vysoce biologicky dostupná forma hořčíku, která je známá svou lepší vstřebatelností ve srovnání s jinými solemi hořčíku. Na rozdíl od mnoha jiných forem nezpůsobuje zažívací problémy.

* Bór (bór glycinát)
Bór je stopový minerál, který se podílí na různých fyziologických procesech. Je základním prvkem metabolismu vápníku, hořčíku a vitamínu D.

* Vitamín D
Vitamín D je rozpustný v tucích a je nezbytný pro různé fyziologické procesy. Přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku v těle. Pomáhá k udržení normálního stavu kostí a zubů nebo k normální činnosti svalů. Podílí se na procesu dělení buněk.
Vitamín D z lišejníků použitý v Prime je rostlinného původu a je tak vhodný i pro vegetariány. Jeho vysoká biologická dostupnost zajišťuje jeho snadnou vstřebatelnost a využitelnost.

 

Popis chuti:
Pro mnohé zákazníky je chuť Mountaindrop Prime testosteron boosteru překvapením. Ve světě, kde je většina doplňků stravy v kapslích nebo slazených formách, je setkání s přírodní, silnou chutí Prime nečekané. Jedná se o směs silných, velmi hořkých a zemitých tónů, které se spojují a vytvářejí přirozenou a robustní chuť. Tato výrazná chuť je důkazem pravého přírodního složení produktu, pocházejícího z čistých a účinných ingrediencí, a jeho minimálního zpracování.

 

Jednoduché způsoby, jak zlepšit své zkušenosti s přírodní chutí Prime:

  • Pro nové uživatele doplňku Prime může být nejlepším přístupem začít s menší dávkou a postupně ji zvyšovat. Jakmile si na chuť zvyknete, možná budete překvapeni, jak snadno ji vaše chuťové buňky přijmou.
  • Pro snadné zvládnutí hořkosti po užití přípravku Prime jej zajezte malou svačinkou, která vám chutná a zanechá za sebou příjemnější chuť. Může to být cokoli od kousku čokolády nebo chleba až po oblíbené ovoce nebo zeleninu.
  • Přidejte větší množství medu do Prime. Med nejenže dodá příjemnou sladkost, která vyváží hořkost, ale získáte také zdraví prospěšné účinky samotného medu.
  • Zkuste doporučenou dávku Prime smíchat s malým množstvím kokosového oleje, mandlového mléka nebo lžící jogurtu.
  • Kombinace kyselých příchutí s Prime může být skvělým způsobem, jak vyvážit jeho hořkost. Zkuste se napít limonády, kyselé ovocné šťávy nebo jiného kyselého nápoje buď během užívání doplňku, nebo hned po něm. Kyselé chutě dobře maskují hořkost a mohou změnit způsob, jakým vnímáte chuť, čímž se pro vás celý zážitek stane příjemnějším.
  • Rozpusťte Prime v teplé tekutině, která napomáhá jeho správnému a rychlému rozpuštění a potom jej můžete vmíchat do studeného nápoje dle vlastního výběru. Konzumace doplňku stravy tak bude chutnější a příjemnější, a navíc s osvěžujícím účinkem studeného nápoje.

Rádi bychom, abyste Mountaindrop Prime testosteron booster nevnímali jen jako doplněk stravy pro muže, ale jako klíčovou součást vaší cesty k přirozenému zdraví a vitalitě. Jeho chuť je neustálou připomínkou zdraví prospěšných účinků, které přináší do vašeho života.


Doporučené dávkování: 1 čajová lžička (9 g) denně
Použití: Jednu čajovou lžičku (9 g) rozpusťte ve vodě nebo v teplém čaji o teplotě do 39 °C. Pro dosažení optimálního výsledku doporučujeme po 4 týdnech užívání udělat týdenní přestávku.
Poznámka: Vzhledem k tomu, že Prime obsahuje pouze čisté přírodní složky, může vám připadat jeho chuť poměrně intenzivní. Chcete-li jeho chuť vyvážit, zvažte jeho smíchání s vaším oblíbeným čajem a pro zjemnění chuti přidejte med nebo ghí.
Hmotnost obsahu: 640 g
Dávek v balení: 71
Vyrobeno ve Slovinsku.
Skladujte při pokojové teplotě. Nevystavujte přímému slunci. Výrobek se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Distributor: Díky přírodě s.r.o., Nademlejnská 600/1, 198 00 Praha, Česká republika
Charakteristika: Doplněk stravy