Certifikáty

Výrobci Mountaindrop mumia, Havajské spirulina i Havajského astaxanthinu jsou držiteli GMP certifikátu zaručujícího mimořádnou kvalitu produktů. GMP certifikát (Good Manufacturing Practice certificate) je udělován výrobcům, kteří dodržují správné výrobní postupy a přísná kritéria kontroly zaručující trvalou vysokou kvalitu výrobků a obsah účinných látek. Pro koncového spotřebitele je GMP certifikát zárukou kvality, správného složení a bezpečnosti produktů.

Naše produkty jsou pravidelně testovány, abychom se ujistili, že obsahují deklarované účinné látky a naopak neobsahují žádné těžké kovy a jiné nebezpečné látky. Na této stránce můžete vidět GMP certifikáty výrobců a analýzy složení produktů, které pravidelně aktualizujeme.

 

Mountaindrop mumio - analýza složení produkty - 28. května 2021:


 Mountaindrop_mumio_analýza_květen2021-page-001Mountaindrop_mumio_analýza_květen2021-page-002Mountaindrop_mumio_analýza_květen2021-page-003

 

Mountaindrop mumio - GMP certifikát výrobce/ Certifikát správných výrobních postupů:

GMP certifikát_Mountaindrop_mumio_EN

 

 Havajské produkty - GMP certifikát výrobce / Certifikát správných výrobních postupů:

 GMP_certificate_Nutrex_Hawaii

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení