Šalvěj bílá, mini svazek 10 cm, 15 g

Přírodní vonné vykuřovadlo s jasnou kořeněnou očistnou vůní. Tradiční vykuřovadlo a posvátná léčivá bylina Indiánů používaná při očistných a léčebných rituálech.

Skladem (>5 ks)
Značka: Puja
159 Kč
Kategorie: Byliny a dřeva

Přírodní vonné vykuřovadlo s jasnou kořeněnou očistnou vůní. Tradiční vykuřovadlo a posvátná léčivá bylina Indiánů používaná při očistných a léčebných rituálech.

Pročišťuje místnosti, předměty i vědomí.
Projasňuje a podporuje soustředění.
Lze ji použít při všech druzích léčebných a očistných obřadů.
Pozitivně podporuje samoléčebné síly a očišťuje našeho ducha a mysl.

Šalvěj bílá značky Puja je pěstována udržitelným způsobem na malé rodinné farmě v Kalifornii. Americký výrobce se tímto 100% udržitelným způsobem pěstování snaží předejít problematickému a neetickému sbírání šalvěje bílé v divoké přírodě a podpořit i místní domorodé obyvatele, kteří mají z prodeje těchto produktů prospěch.

 

Vykuřovadla Puja:
Vykuřovadla Puja používají ty nejkvalitnější ingredience z celého světa. Jsou balena v Německu a za každým jednotlivým vykuřovadlem je mnoho práce a hledání toho správného dodavatele.
Puja byliny, dřeviny a pryskyřice přenášejí čistou vůni přírody. Tato jemná vykuřovadla jsou příjemným zážitkem pro tělo i mysl. Dokáží provonět každou místnost a mohou se podílet na vytvoření míruplné a vyrovnané atmosféry.
Speciální vykuřovací směsi jsou připraveny podle vlastních receptur a příjemně kombinují vůně jednotlivých bylinek, dřevin a kadidel.

Již před tisíci lety objevili léčitelé a šamani různých kultur zvláštní vlastnosti bylin, kořenů a pryskyřic. Při vykuřování vydává každá rostlina specifickou vůni a vytváří speciální atmosféru.
Lidé rychle poznali nejrůznější účinky jednotlivých vonných látek. Některé začaly být používány pro léčbu a blahobyt, jiné ke stimulaci nebo k pročištění, některé jako obětiny a propojení se světem bohů. Je potěšující, že staré kultury zcela nezávisle na sobě učinily podobné objevy a zkušenosti s účinky jednotlivých rostlin.
Se vznikem náboženství se vykuřování stalo součástí náboženských obřadů a zvyků. V křesťanské kultuře jsou dodnes ceněny očistné vlastnosti kadidla, zatímco v buddhistické a hinduistické kultuře jsou do dneška používána nejrůznější vykuřovadla a jejich směsi pro rozličné účely a oslavy.
Vykuřovadla Puja navazují na tyto tradice a zpřístupňují je pro domácí použití. Jméno „Puja“ pochází ze sanskrtu a znamená uctívání nebo duchovní festival.

 

Použití: Svazek opatrně zapalte pomocí sirky nebo nad plamenem svíčky. Nechte ho mírně rozhořet a poté plamen sfoukněte a s dýmajícím svazkem v ruce obejděte prostory nebo ho nechte doutnat na nehořlavé podložce.
Obsah balení: šalvěj bílá (Salvia apiana)
Hmotnost obsahu: 15 g
Země původu: Spojené státy americké (Kalifornie)
Vyrobeno v Německu.
Distributor: Díky přírodě s.r.o., Nademlejnská 600/1, 198 00 Praha, Česká republika
Skladujte v suchu. Není určeno ke konzumaci. Spalujte vždy v dobře větraném prostoru a zajistěte bezpečné zachycení popela a žhavých uhlíků. Nikdy nenechávejte zapálený svazek bez dozoru. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Pokud jste těhotná nebo trpíte astmatem či jinými dýchacími problémy, poraďte se s lékařem.
Charakteristika: Vykuřovadlo