Vykuřovací sada - šalvěj bílá s mušlí Abalone a mořským pískem

Vykuřovací sada obsahuje vše, co je potřeba pro domácí vykuřování. Je vhodná jako dárek i pro seznámení se světem vůní a vykuřovadel. Součástí sady je mušle Abalone, šalvěj bílá ve formě svazku, mořský písek a zápalky.

Skladem (>5 ks)
Značka: Puja
369 Kč
Kategorie: Byliny a dřeva

Vykuřovací sada obsahuje vše, co je potřeba pro domácí vykuřování. Je vhodná jako dárek i pro seznámení se světem vůní a vykuřovadel. Součástí sady je mušle Abalone, šalvěj bílá ve formě svazku, mořský písek a zápalky.

Mušle Abalone jsou ideální k pálení svazků bílé šalvěje. Tento způsob pálení pochází z indiánské tradice. Jedná se o čistě přírodní produkt, který slouží jako přírodní kadidelnice a zesiluje pozitivní účinky celého vykuřovacího obřadu.

Šalvěj bílá je přírodní vonné vykuřovadlo s jasnou kořeněnou očistnou vůní. Jedná se o tradiční vykuřovadlo a posvátnou léčivou bylinu Indiánů, která se používá při očistných a léčebných rituálech.
Pročišťuje místnosti, předměty i vědomí.
Projasňuje a podporuje soustředění.
Lze ji použít při všech druzích léčebných a očistných obřadů.
Pozitivně podporuje samoléčebné síly a očišťuje našeho ducha a mysl.
Šalvěj bílá značky Puja je pěstována udržitelným způsobem na malé rodinné farmě v Kalifornii. Americký výrobce se tímto 100% udržitelným způsobem pěstování snaží předejít problematickému a neetickému sbírání šalvěje bílé v divoké přírodě a podpořit i místní domorodé obyvatele, kteří mají z prodeje těchto produktů prospěch.

Jemný mořský písek do kadidelnice tlumí žár a slouží jako tepelná izolace. Pro svůj mořský původ představuje při obřadu element vody. Díky obsahu křemene pozvedá energetickou úroveň obřadu.


Použití: Mušli umístěte na ohnivzdorný podstavec. Naplňte ji pískem tak, aby uprostřed písku vznikla mírná prohlubeň. Svazek šalvěje opatrně zapalte pomocí zápalky nebo nad plamenem svíčky. Nechte ho mírně rozhořet a poté plamen sfoukněte a dýmající část svazku položte doprostřed písku. Počkejte, až svazek zcela shoří, popřípadě žhnoucí šalvěj uhaste v písku. Pro další pálení svazek jednoduše znovu zapalte.
Pokud je pro Vás celý svazek na jedno pálení příliš velký, rozvažte nit omotanou kolem svazku a svazek rozdělte. Jakmile se spálená, ale ještě horká (!) šalvěj odlomí, dbejte na to, aby odpad dopadl na písek. Nenechávejte zapálenou šalvěj bez dozoru.

Obsah balení: mušle Abalone (velikost 15-17 cm), šalvěj bílá (Salvia apiana) (svazek 10 cm, 15 g), písek do kadidelnice 200 g, zápalky, návod k použití
Země původu: Německo
Distributor: Díky přírodě s.r.o., Nademlejnská 600/1, 198 00 Praha, Česká republika
Skladujte v suchu. Není určeno ke konzumaci. Spalujte vždy v dobře větraném prostoru a zajistěte bezpečné zachycení popela a žhavých uhlíků. Nikdy nenechávejte zapálený svazek bez dozoru. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Pokud jste těhotná nebo trpíte astmatem či jinými dýchacími problémy, poraďte se s lékařem.
Charakteristika: Vykuřovadlo