Med s mateří kašičkou 5 %, 200 g

Morning Joy je krémová směs řepkového medu a čisté mateří kašičky. Má lahodnou sladkou chuť a je ideální pro povzbuzení vitality a doplnění energie. Čajová lžička Morning Joy zlepšuje celkovou pohodu a pomáhá udržet bdělou mysl po celý den.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: Albeena
289 Kč
Kategorie: Včelí produkty
Položka byla vyprodána…

Morning Joy je krémová směs řepkového medu a čisté mateří kašičky. Má lahodnou sladkou chuť a je ideální pro povzbuzení vitality a doplnění energie. Čajová lžička Morning Joy zlepšuje celkovou pohodu a pomáhá udržet bdělou mysl po celý den.

Pro výrobu Morning Joy se používá řepkový med, do kterého se vmíchá 5 % čisté mateří kašičky. Albeena® mateří kašička se do medu přidává v čisté formě tak, jak byla sebrána z úlu, bez jakéhokoliv zpracování nebo přeměny. Má garantovaný obsah kyseliny 10-HDA (kyseliny 10-hydroxy-trans-2-decenové), která zaručuje její vysokou kvalitu. Kyselina 10-HDA je nenasycená mastná kyselina, která se nachází pouze v mateří kašičce a má mnoho prospěšných vlastností.

Řepkový květový med má výbornou chuť a všechny vlastnosti kvalitního medu. Do složení medu není nijak zasahováno. Jedná o přírodní med plný živin, který se snadno vstřebává do těla.
Zdrojem řepkového medu je nektar z květů řepky, který včely nasbírají a poměrně složitým procesem přemění v úlu na hustý med. Med je nejznámějším včelím produktem a obsahuje stovky různých užitečných látek jejichž plný význam člověk stále objevuje.

Mateří kašička je čistě přírodní včelí produkt a speciální potrava pro včelí matky. Obsahuje komplex živin nezbytných pro výživu včelí královny, která je po celou dobu svého života krmena jen mateří kašičkou. Má bílou až nažloutlou barvu a hustotou připomíná smetanu.
Mateří kašička je cenný včelí produkt, který vylučují včelí dělnice, aby nakrmily včelí mláďata a matku v úlu. Je produkována hltanovými žlázami mladých včelích dělnic. Základem mateří kašičky je včelí pyl. Pylová zrnka v žaludku včely popraskají a z jejich obsahu poté včela získá důležité složky pro tvorbu mateří kašičky.
Včelí dělnice, které produkují mateří kašičku a živí se pylem, se dožívají pouze pěti až osmi týdnů, zatímco včelí matky - krmené po celou dobu života výhradně mateří kašičkou - se dožívají tří až pěti let, což je mnohonásobně více než běžné včely.

Včelí produkty Albeena® pochází od zdravých a dobře chovaných včel, jejichž úly jsou umístěny v oblastech bohatých na divokou volně rostoucí flóru v čisté přírodě Rumunska. První včelí produkty Albeena® byly na trh uvedeny v roce 2010 a navazují na tradiční včelařství s důrazem na respektování přírody a výživné síly čistých nezpracovaných produktů získaných přímo z včelích úlů. Při vzniku těchto produktů se využívají nové poznatky, výzkumy a testování, aby byla vždy zachována jejich vysoká kvalita.

Doporučené dávkování: Dospělí 1-2 čajové lžičky denně. Děti od 3 let 1 čajovou lžičku denně.

Použití: Určený k přímé konzumaci, např. jako pomazánka na chleba nebo jako sladidlo do nápojů, jídel a sladkostí.

Složení: řepkový med 95 %, mateří kašička 5 %

Hmotnost: 200 g

Země původu: Rumunsko

Skladování: Skladujte v suchu a chladu při teplotě do 22°C. Chraňte před teplem a slunečním svitem.

Upozornění: Nepřidávejte do tekutin s teplotou vyšší než 35-40 °C, jelikož může ztratit některé výživné látky. Lidé trpící cukrovkou konzultujte užívání s lékařem.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy, lidé trpící cukrovkou nebo pod lékařským dohledem konzultujte užívání s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí.
V ojedinělých případech může tento přípravek způsobit alergické reakce. Pokud jste alergičtí na včelí pyl, včely nebo včelí produkty, tento výrobek neužívejte. V případě výskytu nežádoucích účinků přerušte užívání a poraďte se s lékařem.

Distributor: Díky přírodě s.r.o., Nademlejnská 600/1, 198 00 Praha, Česká republika, www.dikyprirode.cz

Charakteristika: Doplněk stravy

Zpět do obchodu