MUMIO VE SPORTU

sport

RYCHLÝ ZPŮSOB ŽIVOTA A PROBLÉMY MODERNÍ DOBY

 

V moderní době často žijeme stresující a rychle se odvíjející život. Děje se to hlavně kvůli všeobecně rychlejšímu tempu a mnozí z nás bojují s tímto každodenním stresem prostřednictvím sportu a cvičení. Někteří lidé si sportem dokonce vydělávají na živobytí jako profesionální sportovci, kteří každý den kladou na svá těla obrovské nároky. Intenzivní cvičení nás často zanechá bez energie a s tělem náchylným ke zraněním, protože náš imunitní systém se ne vždy dokáže vypořádat se vším, co jsme na něj naložili. Mumio se znovu a znovu osvědčuje i v této oblasti, ve které jsou rychlá regenerace a silný imunitní systém životně důležitými nejen pro udržení zdraví, ale také pro dosažení nových a lepších výsledků. Chcete vědět, jak toho dosáhnout? Čtěte dál.

 

VŠE ZAČÍNÁ DISCIPLÍNOU A VYTRVALOSTÍ

 

Všichni víme, že bez pravidelného cvičení, kterého dosahujeme vytrvalostí a disciplínou, se naše tělesná výkonnost snižuje. To znamená, že pro dosažení viditelného sportovního pokroku se musí naše svalová tkáň každý den a každou noc zregenerovat bez ohledu na to, zda jste profesionální nebo rekreační sportovec. Ať už usilujete o zlatou medaili nebo jde jen o to, abyste překonali svůj vlastní rekord, jasné cíle a účinná výživa těla jsou nezbytné. V podstatě se při svalovém tréninku jakéhokoli druhu svalová vlákna v našich tělech „poškozují“ a poté se přes noc znovu zotavují, což vede k růstu svalů. Přestože je toto zcela normální a přirozený proces, znamená to také, že bez správné výživy, která nám poskytne vše potřebné pro zotavení, nedojde ke skutečnému pokroku. Koneckonců je toho tolik, co musíme každý den zvládnout, a přesto zůstat stále výkonní. 

 

Bylo zjištěno, že mumio může mít značný a znatelný vliv na dobu regenerace po každém tréninku nebo cvičení, protože podporuje syntézu růstového hormonu a vylučování testosteronu. Testosteron hraje hlavní roli v růstu svalů a zároveň podporuje jejich rychlejší zotavení a zlepšuje stav kostí. Muži mají obvykle mnohem vyšší hladinu testosteronu, poněvadž vedle výše zmíněných účinků také ovlivňuje vývoj reprodukčních orgánů, jako jsou varlata a prostata. U žen je to trochu jiné, testosteron a další androgeny hrají důležitou roli, co se týče zdraví jejich kostí a prsou, zároveň zvyšují plodnost, libido a kladně působí na průběh menstruace. Pravidelné užívání mumia může zlepšit všechny výše zmíněné účinky a procesy, což také dokazuje mnoho spokojených klientů.

 

PREVENCE ÚRAZŮ A MUMIO

 

Ke zraněním dochází bez ohledu na to, zda jste zkušený profesionál nebo jen nadšený začátečník. Nadměrné zatěžování svalů a kloubů může mít za následek nežádoucí trhliny a poškození svalů na buněčné úrovni. Mumio díky svým antioxidačním a protizánětlivým účinkům na úrovni neurotransmiterů snižuje pocit bolesti a zároveň poskytuje potřebnou podporu při hojení. Draslík a zinek zde hrají důležitou roli, protože mají pozitivní vliv na zpevňování svalů, působí jako tlumič nadměrně kyselého pH prostředí a zároveň chrání buňky před oxidačním stresem. Ke všem těmto pozitivním účinkům mumia můžeme dále přičíst jasnou hlavu a posílení kognitivních funkcí, které nám pomáhají vstát každé ráno z postele a čelit nejrůznějším druhům fyzické a duševní námahy. Mumio získalo pověst omlazující substance, jelikož revitalizuje celé tělo...od svalů až po mysl.

 

Byly provedeny výzkumy, které prokázaly rozdíl ve sportovních výkonech u lidí, kteří užívali mumio a kteří jej neužívali. Dalo by se říci, že steroidy působí podobným způsobem jako mumio, protože zvyšují výše zmíněnou hladinu testosteronu a růstového hormonu. Je velmi důležité říci, že mumio nemá ŽÁDNÝ vedlejší účinek a není v profesionálním sportu zakázáno. Přestože mumio nepůsobí „zázračně“ rychle, nemůžeme popřít fakt, že jeho pravidelné užívání způsobuje dlouhodobé pozitivní změny ve svalech, pojivových tkáních a kostech sportovců. To vede k mnohem rychlejšímu zlepšení výkonu u sportovců, kteří pravidelně užívají mumio na rozdíl od těch, kteří tak nečiní.

 

SNÍŽENÍ TĚLESNÉ HMOTNOSTI A USPOKOJIVÝ ŽIVOTNÍ STYL

 

Není žádným tajemstvím, že v současné moderní době narůstají problémy s obezitou a s ní související obtíže. Ne vždy máme šanci jíst perfektně zdravé jídlo nebo dokonce pravidelně jíst. To vede k populaci, která má nadváhu a následně problémy s pokožkou, trávicím ústrojím a zdravím obecně. Mumio podporuje metabolismus tuků a cukrů a pomáhá nám udržovat naši hmotnost bez náhlého přibírání nebo ubývání na váze. Tímto způsobem lze dosáhnout zdravějšího životního stylu bez drastických diet, které vyčerpávají organismus a dříve či později nás dostanou zpět tam, kde jsme začali.

 

Mumio nabízí nejen zdravější alternativu, ale i mnohem lepší a uspokojivější životní styl, který v sobě zahrnuje skutečné štěstí, zdraví a větší pohodu obecně. Pokud stále ještě nejste přesvědčeni, můžete si přečíst četné komentáře našich spokojených zákazníků a osobně mumio vyzkoušet. Zažijte sílu přírody a odhalte svůj skutečný potenciál...jedna kapka může změnit vše!

 

Zdroj:

https://onlinelibrary.wiley.com/doi/abs/10.1002/ptr.5018

https://jissn.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12970-019-0270-2

https://onlinelibrary.wiley.com/doi/full/10.1111/and.12482

https://www.naturalproductsinsider.com/heart-health/shilajit-sports-nutrition-untapped-potential

https://jissn.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12970-019-0270-2

https://www.nutraingredients-usa.com/Article/2019/02/19/Shilajit-may-help-maintain-muscle-strength-for-longer-during-exercise

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení